Adres:

Çanakkale Asfaltı Mermerli Mah. No:12
Menemen / İzmir

Hakkımızda

Duraform

İnşai tip kule yapım-dizayn ve yenileme uygulamaları konusunda uzman olan ekibimiz 1983 yılından bu yana başta EÜAŞ ve Petrokimya tesisleri olmak üzere bir çok kuruluşa başarı ile hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

2003 yılında cam elyaf ve özel reçinesinin karışımından elde edilen, pultrizyon yöntemi ile üretilen çevre ve doğa dostu DURAFORM profillerin uygulamalarına başlamıştır.
Doğal ahşap görünümünde olan DURAFORM, iklim koşullarından, sıcaktan, soğuktan, deniz suyundan etkilenmeyen, çürümeyen, bakım gerektirmeyen, kurtlanmayan yapıdadır ve çeliğin çekme kuvvetinin 2.5 katına sahiptir. Ürünümüze bu özellikleri nedeniyle kendisine yakışan, sağlam ve dirençli anlamına gelen Duraform adını verdik. Bünyesindeki deneyimli mühendis, mimar ve teknik elemanları ile 2003 yılından bu yana yapmış olduğumuz uygulamaların çoğu Türkiye'de ve Avrupa'da ilktir. Bu uygulamaları sizlere sunmanın gururu ile daha iyi hizmet vermek, daha büyük projelere imza atmak, yarınlara hazırlık yapmak üzere yolumuza azimle devam edeceğiz.

Vizyonumuz

İşimizi en iyi şekilde yapmak için kendimizle yarışıyoruz. Bu sayede hem firmamızı hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Misyonumuz

Çağın gereklerini takip ederek müşterilerimizin hayallerini hayatlarının bir parçası haline getirmek ile yükümlüyüz.


Patent ve Tescil Belgelerimiz